KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13051557
nr 1305 1557
Jack Prudnik
(f. 1914), USA
Oljemålning, Signerad, Grand Hotel Stockholm. Olja på duk, 32x40 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 3 februari 2020
kl 18:41:19
1.100 kr
2.000 kr
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
2.600 kr
2.800 kr (Budbetjänt)
3.000 kr